GS025300N
Sol Valve 3/4`w 350Bar 15L/M C08-4,Floating Center
Produktnummer: 26006
EAN: PGS025300N
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
GLOBAL - Parker has a large selection of direct acting 4-way, 3-position spool-type solenoid valves to cover a wide range of flow requirements up to 57 lpm (15 gpm) and pressures up to 350 bar (5000 psi); closed, open, float, and tandem centers
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Driftstemperatur | -34 to +121 °C |
| Spole mutter tiltrekkingsmoment | 4.1 Nm |
| Divisjon | Hydraulic Valve Systems Division |
| Tetningsmateriale | Nitrile |
| Responstid | 50 ms |
| Kropp materiale | N/A |
| For væske type | Mineral-based or synthetic hydraulic fluids |
| Installasjonsmoment | 30 Nm |
| Spole type | 1/2" Super Coil |
| Maksimal driftstemperatur | +121 °C |
| Funksjon | 4-way |
| Monteringstype | Screw in cartridge valve |
| Overstyringsfunksjonalitet | N/A |
| Konfigurasjon | Floating Center |
| Hulrom størrelse | C08-4 |
| Maksimalt driftstrykk | 350 bar |
| Maksimal tanktrykk | 210 bar |
| Vekt | 0.18 kg |
| Minimum driftstemperatur | -34 °C |
| Strømningshastighet | 15 L/min |
| Filter effektivitetsvurdering | ISO 4406 18/16/13, SAE Class 4 |
| Maksimal strømningshastighet | 15 L/min |
| Ventil materiale | All parts steel. All operating parts hardened steel |
| Inngangsspenning | 85% of rated voltage at 72°F (20°C) min |
| Maksimal kinematisk viskositet | 45-2000 SSU (6 to 420 cSt) |
| Aktiveringstype | Electrical |
| Driftstype | Solenoid operated |
| Lekkasjerate | 250 @ 5000 PSI (350 BAR) cm3/min |
| Maksimal innløpstrykk vurdering | 350 bar |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Maksimal innløpstrykk vurdering | 5000 PSI, 350 BAR |
| Strømningshastighet | 4 GAL/MIN, 15 L/MIN |
| Tetnings type | Nitrile |
| Aktiveringstype | Electrical |
| Konfigurasjon | Floating Center |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 50.0000 |
| Beskrivelse | -8 3P4W FLOATING CENTER VALVE |
| Produktserie navn | 4 Way 3 Position Spool Type Solenoid Valve |
| Opprinnelsesland | MX |
| Toll kode | 8481200020 |
| Vekt | 0.3900 |
| Vekt måleenhet | LB |
