| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Pneumatics |
| Koblingshalvdel | Plug |
| Industri | Life Science |
| Hylse materiale | Without Sleeve |
| Produkt stil | Quick Connect |
| Antall per boks | VLOOKUP(A1591,[1]default_1!$A:$P,16,FALSE) |
| Hylse type | No Sleeve |
| Produkt type | Pneumatic Quick Couplings |
| Ventil type | Without Valve |
| Divisjon | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Ytre diameter | n/a mm |
| Merke | Rectus |
| Diameter | 7.4 mm (nominal) |
| Tilkoblingsstørrelse | G 1/4 |
| Tilkoblingstype | Female |
| Ventil inkludert | No |
| Tetningsmateriale | Without Seal |
| Kropp materiale | Brass |
| For væske type | Oxygen (Breathing air, medical, industral oxygen) |
| Maksimal driftstemperatur | 212 °F |
| Funksjon | Safety (Straight-Through) |
| Bruksområde | Breathing Air |
| Opprinnelsesregion | Germany |
| Produkt serie | Series 96 |
| Maksimalt driftstrykk | 35 bar |
| Vekt | 0.027 kg |
| Minimum driftstemperatur | -20 °C |
| Strømningshastighet | 1700 L/min (air) |
| Kompatibel kobling | Series 96 Coupler |
| Lengde | 38 mm |
| Platerings type | Nickel-Plated |
| Driftstype | No Sleeve |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Sekskant størrelse | 17 mm |
| Byttetype | Parker Profile |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Funksjon | Safety (Straight-Through) |
| Tilkobling størrelse | G 1/4 |
| Koblingshalvdel | Plug |
| Tilkobling type | Female BSPP |
| Kropp materiale | Brass |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 5.0000 |
| Beskrivelse | SAFETY PLUG |
| Produktserie navn | Quick couplings, Breathing Air, DN7.4 (Series 95, Series 96) |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 74122000 |
| Vekt | 0.0270 |
| Vekt måleenhet | KG |
