| Parker def attributter | |
|---|---|
| Form | Elbow quick exhaust valve female |
| Tilkobling 1 gjengestørrelse metrisk | G1/4 |
| Tilkobling 1 gjengestil | BSPP |
| Diameter Nominell DN | na |
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Medier | Compressed air |
| Antall per boks | 10 |
| Maksimalt driftstrykk | 10 barg |
| Vekt | 0.148 kg |
| Minimum driftstemperatur | -10 °C |
| Spesifikasjoner møtt | DI: 2002/95/EC (RoHS), RG: 1907/2006 (REACH), DI: 97/23/EC (PED) |
| Maksimal driftstemperatur | 70 °C |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Bruksområde | Pneumatics |
| Kropp materiale | NICKEL PLATED BRASS |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 10.0000 |
| Beskrivelse | QUICK EXHAUST VALVE ELBOW FEMA LE 1/4"BSPP |
| Produktserie navn | Pneumatic Metal Quick Exhaust Valves |
| Opprinnelsesland | IT |
| Toll kode | 84818079 |
| Vekt | 0.1500 |
| Vekt måleenhet | KG |
