| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Pneumatics |
| Koblingshalvdel | Plug |
| Industri | Automotive |
| Hylse materiale | Without Sleeve |
| Produkt stil | Quick Connect |
| Antall per boks | 10.0 |
| Produkt type | Pneumatic Quick Couplings |
| Ventil type | Without Valve |
| Divisjon | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Ytre diameter | n/a |
| Merke | Parker |
| Diameter | 6 mm (nominal) |
| Tilkoblingsstørrelse | G 3/8 |
| Tilkoblingstype | Female |
| Ventil inkludert | No |
| Tetningsmateriale | Without Seal |
| Kropp materiale | Steel |
| For væske type | Air & Neutral Gases (Industrial compressed, lubricated air, inert gases) |
| Maksimal driftstemperatur | 100 °C |
| Funksjon | Straight-Through |
| Bruksområde | Air compressors |
| Opprinnelsesregion | Germany |
| Produkt serie | Series 52 |
| Maksimalt driftstrykk | 50 bar |
| Vekt | 0.0274 kg |
| Minimum driftstemperatur | -20 °C |
| Strømningshastighet | 1100 L/min (air) |
| Kompatibel kobling | Series 52 Coupler |
| Lengde | 33 mm |
| Platerings type | Nickel-Plated |
| Driftstype | No Sleeve |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Sekskant størrelse | 19 mm |
| Byttetype | German Profile |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Funksjon | Straight-Through |
| Tilkobling størrelse | G 3/8 |
| Koblingshalvdel | Plug |
| Tilkobling type | Female BSPP |
| Kropp materiale | Steel |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 10.0000 |
| Beskrivelse | PLG G3/8 FEMALE BSPP ST |
| Produktserie navn | Quick couplings, German Profile, DN6 (Series 52) |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 73079910 |
| Vekt | 0.0274 |
| Vekt måleenhet | KG |
