| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Koblingshalvdel | Plug |
| Industri | Machinery Construction |
| Hylse materiale | Without Sleeve |
| Produkt stil | Quick Connect |
| Antall per boks | 2.0 |
| Produkt type | Pneumatic Quick Couplings |
| Ventil type | Without Valve |
| Divisjon | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Ytre diameter | n/a |
| Merke | Parker |
| Diameter | 15 mm (nominal) |
| Tilkoblingsstørrelse | G 3/4 |
| Tilkoblingstype | Female |
| Ventil inkludert | No |
| Tetningsmateriale | Without Seal |
| Kropp materiale | Brass |
| For væske type | Water |
| Maksimal driftstemperatur | 464 °F |
| Funksjon | Straight-Through |
| Bruksområde | Cooling of Electronic Components |
| Opprinnelsesregion | Germany |
| Produkt serie | Series 38 |
| Maksimalt driftstrykk | 508 psi |
| Vekt | 0.1156 kg |
| Minimum driftstemperatur | -40 °C |
| Strømningshastighet | 7500 L/min (air) |
| Kompatibel kobling | Coupler |
| Lengde | 54 mm |
| Platerings type | Nickel-Plated |
| Driftstype | No Sleeve |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Sekskant størrelse | 30 mm |
| Byttetype | American Profile |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Funksjon | Straight-Through |
| Tilkobling størrelse | G 3/4 |
| Koblingshalvdel | Plug |
| Tilkobling type | Female BSPP |
| Kropp materiale | Brass |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 2.0000 |
| Beskrivelse | PLG G3/4 FEMALE BSPP BR |
| Produktserie navn | Quick couplings, American Profile, DN 15 (Series 38) |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 74122000 |
| Vekt | 0.1156 |
| Vekt måleenhet | KG |
