NG06, 3 POS Spool, DBL SOL 24VDC 31W AMP JR.
Parkers retningsventilserie D1MW (NG06) / D3MW (NG10) er spesielt godt egnet for mobile applikasjoner, takket være utmerket overflatebeskyttelse. Ventilene tilbyr høye volumstrømmer og et bredt utvalg av tilkoblings‑ og kontaktutførelser.
D1MW / D3MW retningsventiler – direkte styrt for mobile applikasjoner
Parkers direkte styrte retningsventilserier D1MW (NG06 / CETOP 03 / NFPA D03) og D3MW (NG10 / CETOP 05 / NFPA D05) har utmerket korrosjonsbeskyttelse av ventilhus, magnetspole og ankerhylse. Dette gjør disse på/av‑ventilene spesielt godt egnet for mobile applikasjoner.
D1MW er basert på D1VW‑serien, mens D3MW bygger på D3W‑serien. Begge ventilene er 3‑kammer ventiler som styres direkte av våtpinsmagnetspoler (wet pin solenoids). Ventilene leveres med de vanligste magnettilkoblingene for mobilmarkedet, som AMP Junior Timer og DT04‑2P «Deutsch».
Markeder
- Mobile applikasjoner
Egenskaper / Fordeler
- Robust design – ideell for krevende og røffe driftsforhold
- Stort utvalg av sleider og elektriske tilkoblinger – universell anvendelse, passer alle hydrauliske systemer
- Antikorrosjonsbelegg i henhold til DIN EN ISO 9227 NSS
- Standard for D3MW
- Valgfritt for D1MWGir svært god overflatebeskyttelse
- Utvidet manuell overstyring med gummibeskyttelse (valgfritt for D1MW)
- Kort leveringstid
Bruksområder
- Anleggsmaskiner
- Utstyr for materialhåndtering
- Landbruksmaskiner
- Skogsmaskiner
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Port tilkobling | NG06 / CETOP 03 |
| Merking | Standard |
| Spole posisjon | 3 positions, spring offset in position 0, operated in position a or b |
| Magnetventil alternativ | Standard solenoid |
| Magnetventil tilkobling | 2-pin AMP Junior Timer |
| Korrosjonsmotstand inkludert | Standard surface protection |
| Signal inngang | 24 V |
| Spole kode | 001 |
| Nominell størrelse | NG06 / CETOP 03 |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Monteringsposisjon | Preferably Horizontal |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Kropp materiale | Cast Iron |
| For væske type | Hydraulic Oil According to DIN 51524 |
| Maksimal driftstemperatur | 60 °C |
| Funksjon | 3-way |
| Monteringstype | Subplate |
| Produkt serie | Directional Control Valve |
| Maksimalt driftstrykk | 350 bar |
| Vekt | 2.1 kg |
| Minimum driftstemperatur | -25 °C |
| Maksimal strømningshastighet | 80 L/min |
| Aktiveringstype | Solenoid |
| Driftstype | Direct |
| Divisjon Kun fasettert | Hydraulic Valve Systems Division Europe |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 1.0000 |
| Beskrivelse | D1MW001CNJA91 DIRECTIONAL CONTROL VALVE |
| Produktserie navn | Directional Control Valve - Series D1MW |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 84812010 |
| Vekt | 2.1000 |
| Vekt måleenhet | KG |
