Parker trykkmålere er utviklet for deg som trenger nøyaktig og pålitelig trykkovervåking – selv under krevende driftsforhold.Med robuste materialer, høy målenøyaktighet og flere tilgjengelige trykkområder opp til 600 bar, er Parker et naturlig førstevalg for alt fra industrihydraulikk til mobile maskiner.Hus i rustfritt stål, akrylglassvindu og demping med 99,7 % glyserin gir lang levetid og stabil visning, selv ved vibrasjoner og pulserende trykk. Uansett applikasjon får du et presist og lettlest instrument som sikrer trygg og effektiv drift.
Trykkmålere brukes i en rekke applikasjoner for å gi øyeblikkelig visuell kontroll av systemets trykknivå.Parker trykkmålere har robust utførelse med hus i rustfritt stål og vindu i akrylglass. Instrumentene er fylt med 99,7 % glyserin, noe som sikrer stabil visning og demper vibrasjoner i krevende driftsmiljøer.
Egenskaper
- Temperaturarbeidsområde opp til 60 °C
- Nøyaktighet ned til 1,0 % av full skala
- IP65 kapslingsgrad
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Tilkobling type | Bottom |
| Driftstrykk | 0-400 bar (0-5801 psi) |
| Alternativer | Bourdon Tube: Phosphor bronze, helical type |
| Diameter | 63 mm (2.5 inch) |
| Port størrelse | G1/4 |
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Inntrengningsbeskyttelsesvurdering | IP 65 |
| Produkt type | Pressure Gauge |
| Divisjon | Hydraulic & Industrial Process Filtration Division EMEA |
| Merke | Parker |
| Konstruksjonsmaterialer | Case: BS 304 S15 Stainless Steel Window: Acrylic Movement: Brass Dial: White Aluminium Pointer: Black Aluminium |
| Divisjon Kun fasettert | Hydraulic & Industrial Process Filtration Division EMEA |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 1.0000 |
| Beskrivelse | 63MM PRESSURE GAUGE G1/4, 0-400 bar |
| Produktserie navn | Pressure Gauges - Reservoir Equipment |
| Opprinnelsesland | CN |
| Toll kode | 90262040 |
| Vekt | 0.2500 |
| Vekt måleenhet | KG |
