| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Industri | Power Generation |
| Produkt stil | Stud Fittings |
| Antall per boks | 5 |
| Tilkobling 3 størrelse | n/a |
| Produkt type | Push-to-Connect Fittings |
| Divisjon | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Tilkobling 1 type | Tube |
| Merke | Legris |
| Tilkobling 1 størrelse | 12 mm Tube O.D. |
| Tilkobling 3 type | n/a |
| Tetningsmateriale | EPDM |
| Kropp materiale | Stainless Steel AISI 316L |
| For væske type | Industrial Fluids |
| Maksimal driftstemperatur | 95 °C (For working environment up to 130°C, please consult us). |
| Bruksområde | Cooling |
| Konfigurasjon | Tube to Swivel |
| Form | Straight |
| Produkt serie | LIQUIfit® |
| Maksimalt driftstrykk | 232 psi |
| Maksimalt kontinuerlig vakuumtrykk | 755 mm-Hg |
| Vekt | 0.007 kg |
| Minimum driftstemperatur | -10 °C (For working environment down to -40°C, please consult us). |
| Tilkobling 2 type | BSPP |
| Tilkobling 2 størrelse | G 1/8 Thread |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Sekskant størrelse | 16 mm |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Form | Straight |
| Tilkobling 1 størrelse | 12 mm |
| Tilkobling 2 type | Male BSPP |
| Tilkobling 2 størrelse | G 1/4 |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 5.0000 |
| Beskrivelse | MALE STUD 1/4"BSPP SS STEEL 31 6L D12 EPDM SEAL |
| Produktserie navn | LIQUIfit® Push-In Fittings with Metal Adaptors |
| Opprinnelsesland | FR |
| Toll kode | 73072910 |
| Vekt | 0.0260 |
| Vekt måleenhet | KG |
