| Parker def attributter | |
|---|---|
| Port tilkobling | NG16 / CETOP 07 |
| Versjon | Meter-out throttle |
| Belegg | without coating |
| Justeringsmekanisme | Hexagon socket |
| Maksimalt driftstrykk | 350 bar |
| Nål type | Standard |
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Monteringsposisjon | Unrestricted |
| Tilkoblingsstørrelse | N/A |
| Tilkoblingstype | N/A |
| Tetningsmateriale | FPM |
| Kropp materiale | Steel |
| Maksimal driftstemperatur | 60 °C |
| Monteringstype | Sandwich plate |
| Konfigurasjon | N/A |
| Produkt serie | Throttle check valve |
| Maksimalt driftstrykk | 350 bar |
| Spenningstrykk | 0.3 bar |
| Vekt | 5.4 kg |
| Minimum driftstemperatur | -20 °C |
| Maksimal strømningshastighet | 200 L/min |
| Aktiveringstype | Manually |
| Strømningsretning | N/A |
| Divisjon Kun fasettert | Hydraulic Valve Systems Division Europe |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 1.0000 |
| Beskrivelse | FM4DDTVHT THROTTLE CHECK VALVE |
| Produktserie navn | Throttle Check Valve - Series FM |
| Opprinnelsesland | CH |
| Toll kode | 84812010 |
| Vekt | 8.0000 |
| Vekt måleenhet | KG |
