| Parker def attributter | |
|---|---|
| Ytre diameter | 78 mm |
| Maksimalt driftstrykk | 210 bar |
| Mikron vurdering | 5 Micron Absolute |
| Lengde | 236 mm |
| Strømningshastighet | n/a |
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Divisjon Kun fasettert | Hydraulic & Industrial Process Filtration Division EMEA |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 1.0000 |
| Beskrivelse | Par<>Fit Element HP3202A06VH |
| Produktserie navn | Hydraulic oil filter replacement elements - Par Fit™ |
| Opprinnelsesland | IT |
| Toll kode | 84212980 |
| Vekt | 1.0000 |
| Vekt måleenhet | KG |
