| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Koblingshalvdel | Coupler |
| Industri | General Industrial |
| Hylse materiale | Brass |
| Produkt stil | Quick Connect |
| Antall per boks | 10.0 |
| Produkt type | Pneumatic Quick Couplings |
| Ventil type | High Flow |
| Divisjon | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Ytre diameter | 25 mm |
| Merke | Parker |
| Diameter | 6 mm (nominal) |
| Tilkoblingsstørrelse | G 3/8 |
| Tilkoblingstype | Female |
| Ventil inkludert | Yes |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Kropp materiale | Steel |
| For væske type | Water (Industrial, drinking, treated water) |
| Maksimal driftstemperatur | 212 °F |
| Funksjon | Double Shut-Off |
| Bruksområde | Fluid transfer |
| Opprinnelsesregion | Germany |
| Produkt serie | Series 52 |
| Maksimalt driftstrykk | 50 bar |
| Vekt | 0.14 kg |
| Minimum driftstemperatur | -20 °C |
| Strømningshastighet | 730 L/min (air) |
| Kompatibel kobling | Series 52 Plug |
| Lengde | 60 mm |
| Platerings type | Nickel-Plated |
| Driftstype | Sleeve |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Sekskant størrelse | 22 mm |
| Byttetype | German Profile |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Funksjon | Double Shut-Off |
| Tilkobling størrelse | G 3/8 |
| Koblingshalvdel | Coupler |
| Tilkobling type | Female BSPP |
| Kropp materiale | Steel |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 10.0000 |
| Beskrivelse | CPL G1/2 FEMALE BSPP NBR ST |
| Produktserie navn | Quick couplings, German Profile, DN6 (Series 52) |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 84818073 |
| Vekt | 0.1400 |
| Vekt måleenhet | KG |
