| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Industri | Industrial manufacturing equipment |
| Koblingshalvdel | Coupler |
| Hylse materiale | POM |
| Produkt stil | Quick Connect |
| Antall per boks | 10.0 |
| Produkt type | Application Based Quick Couplings |
| Ventil type | Standard Valve |
| Divisjon | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Ytre diameter | 26 mm |
| Merke | Rectus |
| Diameter | 7 mm (nominal) |
| Tilkoblingsstørrelse | G 1/4 |
| Tilkoblingstype | BSPP |
| Ventil inkludert | Yes |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Kropp materiale | POM Black |
| For væske type | Chemicals (Paints, solvents, lubricants) |
| Maksimal driftstemperatur | 176 °F |
| Funksjon | Double Shut-Off |
| Bruksområde | Suction / Vacuum |
| Opprinnelsesregion | Germany |
| Produkt serie | Series 48 Thermoplastic |
| Maksimalt driftstrykk | 145 psi VLOOKUP(A1615,[1]Feuil7!$A:$D,4,FALSE) |
| Vekt | 0.027 kg |
| Farge | Blue |
| Minimum driftstemperatur | -4 °F |
| Strømningshastighet | 770 L/min (air) |
| Kompatibel kobling | Series 48 Plug |
| Lengde | 63.5 mm |
| Platerings type | Without Surface Treatment |
| Slange indre diameter | n/a |
| Driftstype | Sleeve |
| Byttetype | Parker Profile |
| Divisjon Kun fasettert | Low Pressure Connectors Europe Division |
| Sekskant størrelse | 21 mm |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Funksjon | Double Shut-Off |
| Farge | blue |
| Tilkobling størrelse | G 1/4 |
| Type | Coupling |
| Versjon | Double Shut-Off |
| Koblingshalvdel | Coupler |
| Slange ID | na |
| Tilkobling type | Female BSPP |
| Tilkobling gjengestørrelse tommer | 1/4 |
| Kropp materiale | POM black |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 10.0000 |
| Beskrivelse | COUPLING, BLUE |
| Produktserie navn | Quick Coupling, Thermoplastic, ND 7 (Series 48) |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 84818079 |
| Vekt | 0.0270 |
| Vekt måleenhet | KG |
