| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Kompatibel tilbakekoblingsenhet | Resolver |
| Produkt serie | AC30 |
| Driftstemperatur | 32 to 104 °F Normal Duty |
| Kontroll moduser | Sensorless Vector |
| Produkt type | AC Drive |
| Kommunikasjonsgrensesnitt | Ethernet/IP |
| Drive akse type | Single Axis Technology |
| Merke | Parker |
| Driftshøyde | up to 1000 m ASL (derate > 1000m) |
| Inngangsspenning | 3*380 to 480 VAC |
| Spesifikasjoner møtt | DNV Marine Certification (0.75 to 75kW) |
| Kompatibel motortype | Frameless Servo |
| Overbelastningsvurdering | Normal Duty Rating (Variable Torque) : 110% for 60s / 180% of HD FLC. for 3s % |
| Divisjon Kun fasettert | Electric Motion and Pneumatic Division - Europe |
| Utgangseffekt | 4 kW (Normal Duty) |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| EMC filter inkludert | Category C2 |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 1.0000 |
| Beskrivelse | AC30 INVERTER FRAME D |
| Produktserie navn | AC Variable Frequency Drives, kW Rated - AC30 Series [Complete Drive Package] |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 85044087 |
| Vekt | 4.5000 |
| Vekt måleenhet | KG |
