| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Process Control |
| Industri | Oil & Gas |
| Produkt stil | Tube End Reducer |
| Driftstrykk | n/a |
| Divisjon | Instrumentation Products Division |
| Merke | A-LOK |
| For væske type | Petroleum Oil |
| Maksimal driftstemperatur | 649 °C |
| Bruksområde | Research Labs |
| Form | Straight |
| Minimum driftstemperatur | -255 °C |
| Lengde | 53 mm |
| Divisjon Kun fasettert | Instrumentation Products Division |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Tilkobling 1 rør ytre diameter | 12 mm (O.D.) |
| Konstruksjonsmaterialer | Stainless Steel AISI 316 |
| Tilkobling 2 rør ytre diameter | 16 mm (O.D.) |
| Spesifikasjoner møtt | n/a |
| Alternativer | n/a |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 5.0000 |
| Beskrivelse | TUBE END REDUCER |
| Produktserie navn | Parker Tube Fitting, Tube End Reducer - A-LOK Series |
| Opprinnelsesland | GB |
| Toll kode | 73072910 |
| Vekt | 0.0750 |
| Vekt måleenhet | KG |
