| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Process Control |
| Industri | Sensing Lines |
| Produkt stil | Buttweld Connector |
| Produkt type | Compression Fittings |
| Divisjon | Instrumentation Products Division |
| Merke | A-LOK |
| For væske type | Gases |
| Maksimal driftstemperatur | 649 °C |
| Bruksområde | Instrumentation |
| Konfigurasjon | Tube to Welded System |
| Form | Straight |
| Maksimalt driftstrykk | 430 bar |
| Minimum driftstemperatur | -255 °C |
| Lengde | 49.0 mm |
| Divisjon Kun fasettert | Instrumentation Products Division |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Konstruksjonsmaterialer | Stainless Steel AISI 316 |
| Rør ytre diameter | 1/2" |
| Rør ytre diameter | 16 mm (O.D.) |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 5.0000 |
| Beskrivelse | BUTTWELD CONNNECTOR |
| Produktserie navn | Parker Tube Fitting, Buttweld Connector - A-LOK Series |
| Opprinnelsesland | GB |
| Toll kode | 73072910 |
| Vekt | 0.1010 |
| Vekt måleenhet | KG |
