1069X-8-08C
9X Straight JIC Swivel 3/4-16' x 1/2' A316L
Produktnummer: 11701
EAN: P1069X-8-08C
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Parker 9X-koblinger er alltid utviklet for å passe de respektive Parker-slangene, noe som sikrer en ideell kombinasjon og slangeenheter som fungerer pålitelig og effektivt for kundens behov. Egnet for slangetype 2370N.
Parker 9X-koblinger er konstruert for å passe perfekt til de respektive Parker-slangene og sikre en ideell kombinasjon. Våre slangeenheter dekker kundens behov på en pålitelig og effektiv måte.
Markeder
- Industri
- Materialhåndtering
Egenskaper og fordeler
- Koblingsserien er optimalt tilpasset de respektive termoplastslangene for best mulig funksjonalitet, driftssikkerhet og levetid.
- Produsert i materialer av høy kvalitet for korrosjonsbestandighet og forbedret systemtilgjengelighet som følge av redusert nedetid.
- Leveres i flere størrelser og tilkoblingsløsninger for å sikre riktig kobling til applikasjonen.
Applikasjoner
- Mobilhydraulikk
- Industrihydraulikk
- Industrigasser
- Medieoverføring, muliggjort av polyamidkjerne
- Høytrykks lakksprøyting
- Egnet for slangetype 2370N med arbeidstrykk fra 25 til 63 MPa (3625 til 9140 psi)
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Belegg | Chromium 6 Free-plated |
| Industri | Industrial Manufacturing Equipment |
| Produkt type | Ultra-High Pressure Fittings |
| Monteringslengde | n/a (see drawing legend A) |
| Port type | DKJ |
| Divisjon | Polymer Hose Division Europe |
| Tilkobling 1 type | Hose |
| Merke | Parker |
| Tilkobling 1 størrelse | 1/2 inch Hose I.D. |
| Kropp materiale | Stainless Steel |
| For væske type | Mineral Hydraulic Oil |
| Bruksområde | Mobile Hydraulics |
| Konfigurasjon | Hose to Port |
| Tilkoblingslengde | 21 mm (see drawing legend B) |
| Form | Straight |
| Maksimalt driftstrykk | 350 bar |
| Nominell indre diameter | DN 12 |
| Tilkobling 2 type | Swivel |
| Spesifikasjoner møtt | ISO 12151-5-SWS |
| Tilkobling 2 størrelse | 3/4"-16 inch Thread |
| Divisjon Kun fasettert | Polymer Hose Division Europe |
| Sekskant størrelse | n/a (see drawing legend J) |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Form | Straight |
| Tilkobling 2 type | Female JIC 37° - Swivel |
| Maksimalt arbeidstrykk MPa | 69.0 MPa |
| Tilkobling 2 størrelse | 3/4"-16 |
| Slange ID mm | 12.9 mm |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 1.0000 |
| Beskrivelse | JIC 37° FLARE 3/4-16 UNF NUT P25122V4/P321211V4/PX4710SAV4 |
| Produktserie navn | Crimped Thermoplastic Hydraulic Hose Fittings, 9X Series |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 73072910 |
| Vekt | 0.2090 |
| Vekt måleenhet | KG |
