Parker sine Parkrimp No‑Skive mediumtrykkskoblinger i 48‑serien er permanente, krympede hydraulikkkoblinger som muliggjør rask montering sammen med vår familie av Parkrimp‑krympemaskiner. Montering av No‑Skive‑slanger og koblinger krever ikke fjerning av slangens ytterkappe. Dette eliminerer for tidlig svikt i hydraulikkslanger som følge av avskaving som er for lang eller for kort.
48‑serien har krom‑6‑fri overflatebehandling og brukes sammen med Parker stålomspunnede hydraulikkslanger som:
- GlobalCore med standard, tough eller super tough kappe
- Elite No‑Skive med standard, tough eller super tough kappe
- No‑Skive Compact høytrykksslanger for vannrengjøring
- No‑Skive Compact Rail‑slanger med flammehemmende kappe
- Hydraulikkslanger i henhold til EN 853 1SN / SAE 100R1AT
- EN 853 2SN / SAE 100R2AT
- Suge‑ og returslanger i henhold til SAE 100R4
- Og mye mer
Markeder
- Bygg- og anleggsutstyr
- Sprøytestøping
- Transport
- Skogbruk og landbruk
- Materialhåndtering
- Papir- og masseindustri
Funksjoner og fordeler
- Matchet slange- og koblingssystem som sikrer kvalitet, sikkerhet og lang levetid
- No‑Skive‑teknologi for enkel, effektiv og trygg produksjon
Bruksområder
- Anleggsmaskiner
- Store sprøytestøpemaskiner
- Landbruks- og skogsmaskiner
- Containerhåndteringsmaskiner
- Høytrykksspylere
- Papirmaskiner
Kompatible slanger
- 301SN, 301TC
- 304
- 387, 387TC, 387ST
- 421SN, 421RH
- 426, 436
- 441, 441RH
- 451TC
- 461LT
- 462, 462CLF, 462TC, 462ST
- 471TC
- 477, 477ST
- 487, 487TC, 487ST
- 493
- 811
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Belegg | Chromium 6 Free-plated |
| Industri | Transportation |
| Produkt type | Hose Fittings |
| Monteringslengde | 139 mm (see drawing legend A) |
| Port type | DKOL |
| Divisjon | Polymer Hose Division Europe |
| Tilkobling 1 type | Hose |
| Rør ytre diameter | 42 mm |
| Merke | Parker |
| Tilkobling 1 størrelse | -24 (Size) |
| Kropp materiale | Steel |
| For væske type | Coolants (Water-Glycol) |
| Bruksområde | Hydraulics |
| Konfigurasjon | Hose to Port |
| Dråpe lengde | 101 mm (see drawing legend E) |
| Tilkoblingslengde | 101 mm (see drawing legend B) |
| Form | Elbow 90° |
| Maksimalt driftstrykk | 16.0 MPa |
| Tilkobling 2 type | Metric L |
| Spesifikasjoner møtt | ISO 12151-2-SWE-L |
| Tilkobling 2 størrelse | M52x2.0 mm Thread |
| Divisjon Kun fasettert | Polymer Hose Division Europe |
| Sekskant størrelse | 60 mm (see drawing legend W) |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Form | Elbow 90° |
| Produkt stil | - |
| Tilkobling 2 type | Female Metric L - Swivel (24° Cone with O-Ring) |
| Port type | DKOL |
| Port størrelse | 42 mm |
| Slange indre diameter | -24 |
| Kropp materiale | Steel |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 4.0000 |
| Beskrivelse | DKOL 90 DN40 E |
| Produktserie navn | Medium Pressure Parkrimp No-Skive Fittings - 48 Series |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 73079290 |
| Vekt | 1.6550 |
| Vekt måleenhet | KG |
