Crimp‑stil 77‑serie hydraulikkkoblinger fra Parker Hannifin er kostnadseffektive, permanente “bite‑the‑wire” koblinger for høytrykksapplikasjoner. Utviklet for bruk sammen med Parkrimp‑krympemaskiner krever 77‑serien mindre påføringskraft og er enkle å montere. Den kompakte konstruksjonen i ett stykke gir bedre verdi, bedre gjennomstrømning og redusert varme‑ og trykktap, samtidig som den reduserer kompleksitet.
77‑serien er kompatibel med et bredt spekter av slanger med konstant arbeidstrykk og er konstruert for effektivitet, sikkerhet og ytelse. Når de brukes sammen med Parker sine No‑Skive‑slanger, kan 77‑serie koblingene monteres uten å fjerne slangens ytterkappe. Serien leveres i flere materialer og et stort utvalg av endekonfigurasjoner, og er tilgjengelig i størrelser fra ¼ tomme til 2 tommer.
Markeder
- Militær
- Bygg og anlegg
- Skogbruk
- Oljeservice
- Industri
- Gruvedrift
Funksjoner / Fordeler
- Metric hex
- Lav monteringkraft
- Flere materialalternativer, som stål og rustfritt stål
- Bredt utvalg av endekonfigurasjoner
- Én‑dels konstruksjon reduserer kompleksitet og potensielle lekkasjepunkter
- No‑Skive‑teknologi gir en enkel, effektiv og sikker produksjonsprosess
Bruksområder
- Hydraulikkvæsker og smøreoljer basert på petroleum
- Kompatible slanger
- 387 (kun ‑20 til ‑32)
- 487 (kun ‑20 til ‑32)
- 787 (kun ‑8 til ‑32)
- 797 (kun ‑8 til ‑32)
| Parker desc attributter | |
|---|---|
| Teknologi | Fluid & Gas Handling |
| Industri | Off-road Machinery |
| Produkt stil | Female Metric S - Swivel - (24° Cone with O-Ring) |
| Produkt type | Crimp Fittings No-Skive |
| Monteringslengde | 142 mm (see drawing legend A) |
| Port type | DKOS |
| Divisjon | Polymer Hose Division Europe |
| Tilkobling 1 type | Hose |
| Merke | Parker |
| Tilkobling 1 størrelse | -16 (Size) |
| Tilkoblingsstørrelse | M36x2.0 mm Thread |
| Kropp materiale | Steel |
| For væske type | Lubricants (Oils) |
| Port størrelse | M25 mm |
| Bruksområde | Lubricating Oils |
| Konfigurasjon | Hose to Port |
| Dråpe lengde | 33 mm (see drawing legend E) |
| Tilkoblingslengde | 88 mm (see drawing legend B) |
| Form | Elbow 45° |
| Flens størrelse | n/a |
| Maksimalt driftstrykk | 420 bar |
| Bak opp sekskant størrelse | n/a |
| Tilkobling 2 type | Female |
| Mutter sekskant størrelse | 46 mm |
| Spesifikasjoner møtt | ISO 12151-2-SWE 45°-S |
| Tilkobling 2 størrelse | M36x2.0 mm Thread |
| Slange indre diameter | 1 inch |
| Konstruksjonsmaterialer | Steel |
| Banjo port diameter | n/a |
| Sekskant størrelse | 46 mm (see drawing legend W) |
| Divisjon Kun fasettert | Hose Products Division |
| Parker def attributter | |
|---|---|
| Form | Elbow 45° |
| Produkt stil | Female Metric S - Swivel (24° Cone with O-Ring) |
| Port tilkobling | M25 |
| Konstruksjonsmaterialer | Steel |
| Tilkobling 2 type | Female Metric S - Swivel (24° Cone with O-Ring) |
| Slange ID tommer | 1" |
| Port størrelse | M36 |
| Slange indre diameter | -16 |
| Kropp materiale | Steel |
| Parker | |
|---|---|
| Eske antall | 4.0000 |
| Beskrivelse | Female Metric Swivel S Series O-Ring - 45° Elbow |
| Produktserie navn | Crimp Style Hydraulic Hose Fitting – 77 Series Fittings |
| Opprinnelsesland | DE |
| Toll kode | 73079290 |
| Vekt | 0.7260 |
| Vekt måleenhet | KG |
